Kdo jsme

Jsme tým mladých, aktivních a podnikavých lidí, kteří se zajímají o aktuální dění, média, dezinformace a další související témata. Rádi se učíme nové věci, rozvíjíme své lektorské dovednosti a ze všeho nejradši pak své znalosti předáváme dál. Pomocí vzdělávání bojujeme s dezinformacemi a dalšími nástrahami digitálního světa. A pokud se chcete podívat, jak se nám dařilo v roce 2023, tak se podívejte na naši výroční zprávu.

Kdo k vám přijede lektorovat?

Veronika Batelková

Verča je předsedkyní Zvol si info, na starost má chod celého spolku, nicméně její nejoblíbenější činností je lektorování workshopů a přednášení. Nejraději přednáší pro učitele, knihovníky a širší veřejnost. Na Masarykově univerzitě vyučuje předmět o dezinformacích a lektorovat jezdí i do zahraničí. Vystudovala žurnalistiku, politologii a KISK.

Kateřina Kümpel

Káťa zakládala Zvol si info. Ve spolku si vyzkoušela všechno – od předsedkyně, přes tvorbu workshopů, až po vytváření faktur. Teď se soustředí na kvalitu workshopů, tvorbu dalších materiálů a finanční udržitelnost. Baví ji jezdit po workshopech, ať už to je pro žáky na základkách, středních nebo pro širokou veřejnost. Vystudovala politický marketing na FSS MU.

Aneta Bednářová

S Anet se setkáte zejména při e-mailové komunikaci při vyřizování objednávek, zároveň má na starost nejmladší žáky. Anet miluje práci s dětmi. Chystá pro ně vzdělávací materiály, lektoruje na základních školách a také pracuje na přípravě mediálního kroužku pro ty nejmenší. Děti se jí prolínají i do školního života i volnočasových aktivit – studuje na MUNI Sociální pedagogiku a volný čas. Svůj volný čas vyplňuje cestováním a vedením dívčího fotbalového týmu v klubu SK Líšeň.

Petra Pelcová

Péťa vystudovala Pedagogiku na FF UK v Praze, nyní pokračuje studiem Andragogiky a personálního řízení na stejné fakultě. Ve Zvol si info ji nejvíce baví lektorovat naše workshopy. Také se stará o naše členy a pomáhá plánovat teambuildingy. Kromě Zvol si info se věnuje primární prevenci na základních a středních školách. Nejvíce ji baví si s dětmi povídat o sociálních sítích. Ve volném čase ráda sportuje (například leze po skalách).

Anna Buršová

Anička se do spolku přidala s nástupem na vysokou školu. První rok ve spolku zažila online, druhý v předsednictvu a třetí si chce hlavně užít s ostatními členy a úspěšně dostudovat. Ve spolku ji nejvíc baví tvořit obsah na sociální sítě a pomáhát starším členům vyznat se v Tiktok trendech. Studuje žurnalistiku s politologií na Masarykově univerzitě v Brně.

Tomáš Havlíček

Tom pochází ze středních Čech, přesto si pro své studium mezinárodních vztahů a francouzského jazyka a literatury vybral Brno. Ve spolku se stará především o sociální sítě, nedávno se ale pustil i do lektorování. Baví ho především práce s lidmi. Ve volných chvílích si čte, chodí do divadla nebo na plesy a neodmítne ani žádnou jinou kulturní či společenskou akci.

Josefína Knollová

Joska studovala Politologii a Mezinárodní vztahy v Brně, současně pokračuje na Politické teorii na FF v Praze. Byla na Erasmu v Lublani, kde se jí nepodařilo potkat Slavoje Žižka. Ráda fotí (třeba naše členy na zastávkách), jezdí na kole, chodí do kina a divadla a hraje s kapelou. Ve Zvol si info už je pár let, stihla se podílet na Průvodci po sociálních sítích, na výstavě Vždyť to psali na netu a postupem času upravuje naše workshopy.

Eliška Mádrová

Eliška se věnuje sociálním sítím a zaučuje se na lektorku. Velmi ji zajímá, jak sociální sítě působí na naši psychiku a taky jak rychle nám dokážou přinést jakoukoliv informaci. Ve volném čase se buď prochází v lese se svým psem se sluchátkama v uších, případně se válí na gauči se svýma kočkama a čte si historický romány. (nebo spíš projíždí Tiktok)

Zuzana Zavadilová

Zuzka studovala žurnalistiku a mezinárodní vztahy v Brně, pak ji na Erasmu v Kostnici okouzlilo Německo a rozhodla se, že se mu chce ve studiu věnovat víc. Ve Zvol si info ji nejvíc baví workshopy pro základní školy, podílela se také na vývoji aplikace Infosaurus. Ve volnu ráda chodí po výstavách a neustále všem vykládá něco o Německu 🙂

Ondřej Ivančák

Ondra je náš nový lektor. Zajímá se o práci s daty a mediální teorii. Studuje mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, spolupracuje s Českým rozhlasem a mimo to také hraje v kapele.

Josef Bernard

Pepa je místopředsedou Zvol si info. Několik let přednášel na školách, nyní se věnuje hlavně spolkovým financím a právním otázkám. Studuje na Univerzitě Karlově a má za sebou studijní pobyty v Anglii a Spojených státech. Zajímá se především o bezpečnostní problematiku. Potrpí si na pořádek a také na filmy a seriály, na které nikdo jiný nekouká.

Bez těchto lidí by náš projekt nebyl tím, čím je. Děkujume!

Vojtěch Bruk

Tibor Vocásek

Tibor Vocásek

František Trojan

František Trojan

Kryštof Havelka

Kryštof Havelka

Marijana Šutová

Marijana Šutová

Vojtěch Sýkora Zvolsi.info

Vojta Sýkora

Jan Boril zsi Zvol si info

Jan Bořil

Jakub Fišer

Jakub Fišer

Petr Kadeřábek

Petr Kadeřábek

Adéla Špetlová

Adéla Špetlová

Nina Krausová

Nina Hájková

Lucie Svozilová

Lucie Rulíšková

Zvolsi info - Petr Strítežský

Petr Střítežský

Vojtěch Krejčí Zvolsi.info

Vojtěch Krejčí

Petr Kadeřábek

Jindřich Oukropec

Adéla Špetlová

Daniela Ryšavá

Zvolsi info - Jakub-Jusko

Jakub Jusko

Štěpán Rožník

Živí se jako full-stack programátor. Vytvořil hru Infosaurus a současně se stará o web Zvolsi.info. Kromě programování má rád populární psychologii, historii, politiku, léto a moře.

Michal Myklín

Samuel Kolesár

Veronika Dostálová

Alžběta Bajerová

Dominika Betáková

Ondřej Chlupáček

Výroční zprávy

Líbí se vám to?

Chcete se nás na něco zeptat, nebo byste rádi, abychom přijeli i na vaši školu? Napište nám a společně něco vymyslíme.

Naše sociální sítě

Fakturační údaje

Zvol si info z.s.
Joštova 10
602 00 Brno
Česká republika
IČ: 06992064

Kontakt

Aneta Bednářová
základní a střední školy
tel.: +420 607 228 740

Veronika Batelková
ostatní spolupráce, média
tel.: +420 721 932 541

datová schránka: utuw8ja