Napište nám

Chcete se nás na něco zeptat, nebo byste rádi, abychom přijeli i na vaši školu? Napište nám a společně něco vymyslíme.

12 + 12 =

Kontaktní údaje

Základní a střední školy – dotazy a objednávky

Aneta Bednářová
Tel.: +420 607 228 740
E-mail: prednasky@zvolsi.info

Ostatní spolupráce, média

Veronika Batelková
tel.: +420 721 932 541
e-mail: veronika@zvolsi.info

Často se ptáte…

Jak dlouho lekce trvá?
Jedna lekce obyčejně trvá 90 minut. Po domluvě může být kratší i delší.

Pro kolik lidí je lekce určena?
Naše lekce jsou velmi interaktivní, ideální počet je proto 20-30 žáků. Při větším počtu bychom vám doporučili spíše frontální přednášku, na níž se můžeme domluvit individuálně.

Jaké je téma lekcí?
V našich lekcích probíráme témata jako jsou sociální sítě, dezinformace, fact checking, kritické myšlení, mediální výchova a další. Aktuální nabídku naleznete v sekci “Co děláme”, zároveň jsme otevřeni přípravě lekce dle vašich individuálních potřeb.

Máte pro přednášku nějaké speciální technické požadavky?
K lekci budeme potřebovat počítač, projektor a wifi přístup pro účastníky. Stejně tak většinou při lekci s žáky používáme mobilní telefony (případně jiné zařízení s připojením na internet).

Kolik stojí vaše lekce?
Standardně stojí jedna lekce vedena jedním lektorem (včetně cestovného a dalších výdajů) 4000 Kč. Každá další ve stejný den potom 1000 Kč. Pokud byste tedy např. chtěli za jeden den udělat workshopy pro tři třídy, vyjde vás to na 6000 Kč. U dlouhodobé spolupráce se můžeme domluvit na individuálních podmínkách.

Máte tipy na granty, ze kterých bychom mohli vaše lekce uhradit?
Pro základní školy lze použít například program O2 Chytrá škola, krajské dotační programy či tzv. “Šablony”. Knihovny si nás často pozvou díky grantům OSF či VISK.

Je možné vaše skužby reklamovat?
Samozřejmě. Pokud nebudete s workshopy spokojeni, peníze vám vrátíme. Zakládáme si na kvalitě a vaší maximální spokojenosti.

Přijedete za námi do Horních Kotěhůlek?
Jasně! Přijedeme za vámi kamkoliv. Počítejte prosím s tím, že sladit termíny v zapadlých končinách Jihočeského kraje může být složitější než v Praze/Brně, ale určitě se dokážeme domluvit. Pokud nám cesta zabere více než hodinu a půl, tak bychom vás poprosili, abychom se domluvili alespoň na 2 lekcích. Detaily můžeme dořešit individuálně.

Uděláte pro nás lekci i v angličtině?
Ano, můžeme se domluvit individuálně dle vašich potřeb. Máme bohaté zkušenosti s různými typy přednášek i workshopů pro mezinárodní publikum.

Přidej se k nám

Zajímá tě téma dezinformací, médií nebo sociálních sítí? Chceš se naučit něco nového a posunout své dovednosti na lepší úroveň? Staň se součástí týmu mladých lidí, kterým není jedno, co se děje v digiálním světě. Stačí vyplnit tento formulář a my se ti ozveme zpátky.

Co u nás můžeš dělat?

🧑🏻‍🏫 Lektor/ka – Baví tě mluvit před lidmi a rád/a vzděláváš ostatní? Zajímá tě téma dezinformací či sociálních sítí? Ve Zvol si info se můžeš stát lektorem a jezdit přednášet do škol, knihoven nebo kamkoliv jinam pro širokou veřejnost. Neboj se, ještě než vyrazíš, pořádně tě zaškolíme. Za lektorování navíc dostaneš příjemnou finanční odměnu.

🔎 Research tým – Rád/a pracuješ se zdroji, čteš odborné texty a hledáš zajímavé články k přečtení? Do našeho research týmu hledáme taky parťáka! Aktuálně je naší vizí vydávat 1x do měsíce newsletter, který by obsahoval veškeré zajímavé zdroje z oblastí, kterým se Zvol si info věnuje. Nemusíš být rozený spisovatel, stačí nadšení a zápal pro věc!

🤳 Social tým – Že jsi na sociálních sítích jako doma? Bavilo by tě vymýšlet a přidávat příspěvky na náš Facebook a Instagram? Nebo jsi odvážnější a zkusil/a bys i třeba vymyslet video na TikTok? Fantazií se meze nekladou! Zkrátka pokud tě sociální sítě baví, stáž v našem sociál týmu by mohla být přesně pro tebe!

❓ Co dál u nás můžeš dělat? – Nemusíš se zaměřovat pouze na jednu oblast, práce v našem spolku je pořád hodně, a tak se můžeš věnovat tomu, co tě zrovna nadchne. Veškeré nápady jsou s otevřenou náručí vítány! Můžeš se třeba podílet na každodenním chodu spolku (např. administrativa, finance…), komunikovat s celým týmem, ale i s veřejností, psát příspěvky na blog, překládat, programovat nebo rozjíždět vlastní projekty.

Jaké předpoklady bys měl/a mít?

  • Zájem o tematiku dezinformací, médií či sociálních sítí
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně, ale také spolupracovat v týmu
  • Zodpovědnost
  • A hlavně chuť a nadšení pro věc – neboj se, všechno ti pořádně ukážeme

Líbí se vám to?

Chcete se nás na něco zeptat, nebo byste rádi, abychom přijeli i na vaši školu? Napište nám a společně něco vymyslíme.

Naše sociální sítě

Fakturační údaje

Zvol si info z.s.
Joštova 10
602 00 Brno
Česká republika
IČ: 06992064

Kontakt

Aneta Bednářová
základní a střední školy
tel.: +420 607 228 740

Veronika Batelková
ostatní spolupráce, média
tel.: +420 721 932 541

datová schránka: utuw8ja