Prehistorický tvor se neorientuje v mediálním světě, a proto potřebuje průvodce, který ho provede nástrahami různých mýtů až do současné mediální džungle.

Po cestě časoprostorem od pravěku, přes starověk, středověk, novověk až do současné moderní doby na Infosaura číhá spoustu nebezpečí i záludných otázek, které musí překonat.

Během vyhýbání se nástrahám a sbírání bodů na Tebe a Infosaura čekají kvízové otázky, které nelze přeskočit. Týkají se nejrůznějších mýtů, hoaxů a městských legend, ale i sociálních sítí a mediálního světa. Ale nemusíš se ničeho bát, protože správnou odpověď si můžeš bez obav najít na internetu, aniž bys přišel o život nebo o body. Případně si odpovědi můžeš natrénovat dopředu v kvízu ještě před spuštěním hry. A kdyby ses náhodou spletl/a, vůbec to nevadí. Po zodpovězení se Ti zobrazí vysvětlení, kde jsi udělal/a chybu a příště to určitě bude lepší!

Pomoz Infosaurovi ještě dnes!

Pro Android dostupné zde

QR kód pro android

QR kód pro android

Pro iOS dostupné tady

QR kód pro iOS

QR kód pro iOS

 

O autorovi hry:

Štěpán je mladý vývojář z Brna, který se specializuje na tvorbu mobilních her, s čímž má dlouholeté zkušenosti. Vedle toho studuje angličtinu v informatice na VUT. Když mu napíšete a budete na něj hodní, rád vám udělá pěknou aplikaci nebo hru. Má rád populární psychologii, prokrastinaci, léto a moře.