KDO JSME

Jsme skupina devíti studentů Masarykovy univerzity a projekt Zvol si info startujeme s cílem zvýšit povědomí o důležitosti mediální gramotnosti mezi mladými lidmi v Česku. Té není na českých školách věnována dostatečná pozornost a přitom se jedná o zcela zásadní dovednost pro orientaci v současném světě.

jmena

Alžběta

Ahoj, jsem magisterskou studentkou Bezpečnostních a strategických studií. Zajímám se hlavně o kybernetickou bezpečnost a Východní Asii, v současnosti působím v Institutu Asijských Studií. Ve Zvolsi.info mám za úkol koordinaci strategie a tvorbu online obsahu.

Dominika

dominikaAhoj, jsem magisterská studentka politologie, která se převážně věnuje oblasti politického marketingu, ale zajímám se i o demokratizaci a lidská práva. V kampani mám na starost dotazníkové šetření.

Kateřina

katkaAhoj, studuji politologii na magisterském stupni s profilací na českou politiku a politický marketing. V projektu Zvolsi.info se starám o organizaci přednášek na školách i mimo ně.

Michal

mikiZdravím, studuji magistra bezpečnostních a strategických studií a soustřeďuji se na problematiku moderních technologií a bezpečnosti, ale cizí mi není ani východní Asie. V kampani mám na starosti různé dílčí aktivity a jsem taková holka pro všechno.

Ondřej

ondrejStuduji magisterský obor Mediální a komunikační studia na Masarykově univerzitě. Baví mě média jako taková, i ta sociální jako je Facebook, Snapchat nebo Instagram. V rámci kampaně mám na starosti obsah na webu a sociální sítě.

Petr

petrAhoj, jsem magisterský student politologie, kterého baví volební kampaně a politická komunikace. V projektu Zvol si info se starám o sociální sítě a tvorbu online obsahu.

Samuel

samoJsem student bezpečnostních a strategických studií, zaobírám se problematikou vojenské politiky a ozbrojených sil. Pracuji v oblasti IT a PR, ve volném čase se zaobírám zkoumáním českého světlého ležáku. V Zvolsi.info se starám zejména o web a koordinaci.

Veronika

veronikaAhoj, jsem magisterskou studentkou politologie, kterou zajímá politický marketing a politické dění u nás, ale i v Evropské unii. V projektu Zvol si info mám na starost tvorbu dotazníků a organizování přednášek na středních školách.

Vojtěch

vojtaZdravím, jsem magisterský student Bezpečnostních a strategických studií, který se zajímá o celospolečenské dění a aktuální politické otázky. V projektu Zvol si info se starám o rozpočet, dokumentaci našich aktivit a propagační předměty.