1 + 1 kniha na dobročinné účely: naděl Nejlepší knihu o fake news sobě nebo svým blízkým a vyber, kam pošleme další zdarma!

Pomozte nám šířit osvětu o fake news a udělejte před Vánoci radost sobě i druhým.

Díky podpoře Nadace O2 můžeme dostat 1 000 knih tam, kde jsou opravdu potřeba. Jsou to místa, kde by si ji často nemohli dovolit – domovy seniorů, dětské domovy, nemocnice, volnočasové spolky a další… je jen na vás, kam druhou knihu pošleme. Pomozte nám dostat osvětu o fake news tam, kde má podle vás největší smysl!

Stačí navštívit e-shop Albatrosu, zakoupit knihu a následně vyplnit formulář o tom, kam chcete poslat druhou knihu zdarma. Takto jednoduché to je. 🙂

Jak akci využít:

  1. Jedna zakoupená kniha = jedna darovaná kniha
    1. Pokud koupíte knihu přes albatros e-shop, budete moci určit, kam druhou pošleme.
    2. Po zakoupení knihy přes e-shop albatrosu Vám přistane do e-mailu dotazník, ve kterém budete moci vyplnit místo určení.
  2. Zvol si info z.s. a Nadace O2 si v rámci akce vyhrazují výhradní právo na určení místa dodání druhé knihy zdarma. (Toto je opatření pouze pro krajní případy, popřípadě pro lepší distribuci knih mezi více adres)
  3. Zvol si info z.s. se zavazuje zaslat až tisíc výtisků Nejlepší knihy o fake news na dobročinné účely podle platných pravidel akce.
  4. Pokud se nevyčerpá kvóta tisíce zákazníků, kteří by chtěli zaslat knihu na určené místo, určí zbytek Zvol si info ve shodě s Nadací O2.

 

V případě dotazů nám neváhejte napsat na: 1000knih@zvolsi.info